Važna obavijest prema Zakonu o zaštiti potrošača. .

Informacije o lijeku

Gel. Za vanjsku primjenu na koži.
ibuprofen
Upute o lijeku preuzmite ovdje

Prije upotrebe pažljivo pročitajte uputu o lijeku, a o rizicima i nuspojavama upitajte svog liječnika ili ljekarnika

O proizvodu

Opis proizvoda

Neofen Plus gel sadrži djelatnu tvar ibuprofen koja pripada skupini nesteroidnih protuupalnih lijekova. Preporuča se za lokalnu primjenu kod reumatskih bolova, bolova u mišićima, bolova u leđima, bolova i oteklina izazvanih iščašenjem, istegnućem i ostalim sportskim ozljedama te kod neuralgija (bol uzrokovana oštećenjem živaca).

Proizvođač / Dobavljač

BELUPO

Brand

NEOFEN

Količina proizvoda

50 g

Aktivni sastojci

ibuprofen

Sastav

Djelatna tvar je ibuprofen. 1 g gela sadrži 50 mg ibuprofena. Druge pomoćne tvari su: levomentol; etanol (96 postotni); propilenglikol; karbomer 940; diizopropanolamin; pročišćena voda.

Upute za korištenje

Odrasli, starije osobe i djeca starija od 12 godina: Istisnite otprilike 1 do 4 cm gela (sadrži 50 – 125 mg ibuprofena) na oboljelo područje. Gel nježno umasirajte sve dok se u potpunosti ne upije. Neofen Plus gel ne primjenjujte češće od svaka četiri sata te najviše 4 puta na dan. Ovaj lijek se ne smije primijeniti u djece mlađe od 12 godina.

Posebna upozorenja

Neofen Plus gel namijenjen je za vanjsku primjenu na koži. Neofen Plus gel se primjenjuje isključivo na zdravoj, neoštećenoj koži. Izbjegavajte dodir Neofen Plus gela s očima. Ako se to ipak slučajno dogodi, treba obilno isprati oči čistom vodom te potražiti savjet liječnika.

Prije upotrebe pažljivo pročitajte uputu o lijeku, a o rizicima i nuspojavama upitajte svog liječnika ili ljekarnika

Neofen Plus gel 50g

7,53
(56,73 kn)
Cijena za j.m.:  7,53 €/kom  (56,73 kn/kom)

Cijena je orijentacijska. Konačna cijena proizvoda ovisi o lokaciji preuzimanja

Važna obavijest prema Zakonu o zaštiti potrošača. .

1.0.1360:040319c57dfec852f219f3d7a11286efac181d80