Kozmetika i njega
...
Pistacchio
L'Erbolario Pistacchio kruti šampon za tijelo i kosu, 60g
10,90
€
Cijena za j.m.:
10,90 €/kom
Hidratacija i njega kože tijela
L'Erbolario Ples cvjetova krema za tijelo 200ml
28,64
€
Cijena za j.m.:
143,20 €/l
Hidratacija i njega kože tijela
L'Erbolario Purple Rose krema za tijelo 200ml
28,64
€
Cijena za j.m.:
143,20 €/l
Hidratacija i njega kože tijela
L'Erbolario Regine Dei Prati krema za tijelo 200 ml
28,64
€
Cijena za j.m.:
143,20 €/l
Njega oko očiju i usana
L'Erbolario stick za usne sa hijaluronskom kiselinom 4,5ml
12,69
€
Cijena za j.m.:
12,69 €/kom
Njega nakon sunčanja
L'Erbolario Sun Fluid poslije sunčanja, 75 ml
10,50
€
Cijena za j.m.:
10,50 €/kom
Kreme za zaštitu tijela od sunca
L'Erbolario Sun krema spf15, 75ml
14,20
€
Cijena za j.m.:
14,20 €/kom
Kreme za zaštitu lica od sunca
L'Erbolario Sun krema za lice SPF50, 50ml
22,33
€
Cijena za j.m.:
22,33 €/kom
Kreme za zaštitu tijela od sunca
L'Erbolario Sun krema za sunčanje SPF 30, 125 ml
23,61
€
Cijena za j.m.:
157,40 €/l
Hidratacija i njega kože tijela
L'Erbolario Sun krema za tijelo SPF 50+, 125 ml
23,61
€
Cijena za j.m.:
157,40 €/l
L'erbolario
L'Erbolario Sun krema za ubrzano tamnjenje SPF 15, 125ml
23,61
€
Cijena za j.m.:
157,40 €/l

