Kozmetika i njega
...
Kreme za zaštitu lica od sunca
La Roche-Posay Anthelios Oil Correct SPF50+ Gel-krema za fotokorekciju 50ml
32,86
€
Cijena za j.m.:
657,20 €/l
Kreme za zaštitu lica od sunca
La Roche-Posay Anthelios osvježavajući nevidljivi sprej za lice SPF50+
20,68
€
Cijena za j.m.:
258,50 €/l
Hiperpigmentacije, nepravilnosti i ožiljci
La Roche-Posay Anthelios Pigment Correct Light SPF50+ 50ml
31,90
€
Cijena za j.m.:
638,00 €/l
Kreme za zaštitu lica od sunca
La Roche-Posay Anthelios UV AIR dnevni serum za zaštitu od sunca SPF50+, 50ml
26,98
€
Cijena za j.m.:
26,98 €/kom
Zaštita od sunca
La Roche-Posay Anthelios UVAIR Dnevni tonirani serum za zaštitu od sunca s vrlo visokom zaštitom SPF50+, 50ml
28,01
€
Cijena za j.m.:
28,01 €/kom
Zaštita od sunca
LA ROCHE-POSAY Anthelios UVMUNE 400 Dermo-pediatrics Invisible FLUID SPF50+ 50 ml
26,45
€
Cijena za j.m.:
26,45 €/kom
Kreme za zaštitu lica od sunca
La Roche-Posay Anthelios UVMune 400 Oil Control Fluid SPF50+, 50ml
26,18
€
Cijena za j.m.:
26,18 €/kom
Kreme za zaštitu lica od sunca
La Roche-Posay Anthelios UVMune SPF 50+ Tinted fluid, 50 ml
26,18
€
Cijena za j.m.:
26,18 €/kom
Kreme za zaštitu lica od sunca
La Roche-Posay Anthelios Uvmune zaštita za dugi spektar uv zraka Fluid SPF50+, 50ml
26,18
€
Cijena za j.m.:
523,60 €/l
Kreme za zaštitu lica od sunca
La Roche-Posay Anthelios Uvmune, krema,zaštita za dugi spektar uv zraka Fluid SPF50+ 50ml
25,46
€
Cijena za j.m.:
509,20 €/l
Rane i opekline
La Roche-Posay Cicaplast balzam za usnice i područja oko usana, 7,5ml
7,76
€
Cijena za j.m.:
7,76 €/kom
Osjetljiva, suha i dehidrirana koža
La Roche-Posay CICAPLAST Baume B5+ balzam 100 ml
21,88
€
Cijena za j.m.:
218,80 €/l
Atopijski dermatitis
La Roche-Posay CICAPLAST Baume B5+ balzam 40 ml
14,61
€
Cijena za j.m.:
365,25 €/l
Rane i opekline
La Roche-Posay Cicaplast gel B5 za njegu i oporavak površine kože 40ml
15,59
€
Cijena za j.m.:
389,75 €/l
Rane i opekline
La Roche-Posay Cicaplast krema za obnovu barijere kože ruku, 50ml
11,36
€
Cijena za j.m.:
11,36 €/kom
Osjetljiva, suha i dehidrirana koža
La Roche-Posay Cicaplast ultra obnavljajući serum, 30ml
41,33
€
Cijena za j.m.:
41,33 €/kom
Akne i prištići
La Roche-Posay EFFACLAR DUO+M Tonirana trostruko korektivna njega protiv nesavršenosti, Light, 40 ml
24,01
€
Cijena za j.m.:
24,01 €/kom
Akne i prištići
La Roche-Posay EFFACLAR DUO+M Tonirana trostruko korektivna njega protiv nesavršenosti, medium, 40 ml
22,86
€
Cijena za j.m.:
571,50 €/l
Čišćenje i njega
La Roche-Posay Effaclar hidratantna krema s mat efektom, 40ml
23,69
€
Cijena za j.m.:
592,25 €/l

