Kozmetika i njega
...
Njega kose i vlasišta
Piling za čišćenje vlasišta Pharmaceris Stimupeel 125ml
23,90
€
Cijena za j.m.:
183,85 €/l
Čišćenje lica
Pjena za čišćenje lica Pharmaceris Puri Sensilium 150ml
17,70
€
Cijena za j.m.:
118,00 €/l
Čišćenje i njega
Pjenušavi gel za akne Bioderma Sebium Actif 200ml
21,80
€
Cijena za j.m.:
109,00 €/l
Kozmetika za bebe
Pjenušavi gel za pranje ABCDerm Bioderma 1000ml
24,93
€
Cijena za j.m.:
24,93 €/kom
Zaštita od insekata
Pranarom BB tekući gel za zaštitu od komaraca
15,40
€
Cijena za j.m.:
15,40 €/kom
Kožne bolesti i infekcije
Prirodno vitaminsko E-ulje Natural Wealth 60ml
23,50
€
Cijena za j.m.:
391,67 €/l
Kozmetika i njega
PRODIGIEUSE HYALU BOOST NOĆNI ULJNI BALZAM, 50 ML
44,11
€
Cijena za j.m.:
44,11 €/kom
Kozmetika i njega
PRODIGIEUSE HYALU BOOST PLUMPING GLOW KREMA, 50 ML
41,63
€
Cijena za j.m.:
41,63 €/kom
Kozmetika i njega
PRODIGIEUSE HYALU BOOST SMOOTHING GLOW GEL KREMA, 50 ML
41,63
€
Cijena za j.m.:
41,63 €/kom
Kozmetika i njega
PRODIGIEUSE HYALU REVIVING STIK ZA PODRUČJE OKO OČIJU
31,71
€
Cijena za j.m.:
31,71 €/kom

