Kozmetika i njega
...
Kreme za zaštitu lica od sunca
BABÉ ESSENTIALS Hydro 24h Lagana krema SPF20 50ml
23,78
€
Cijena za j.m.:
23,78 €/kom
Njega oko očiju i usana
BABÉ HA+ Multi Corrector eyes and lips, 15ml
24,83
€
Cijena za j.m.:
24,83 €/kom
Kreme za zaštitu lica od sunca
BABÉ HA+ Multi Protector Cream SPF30, 50ml
45,70
€
Cijena za j.m.:
45,70 €/kom
Atopijski dermatitis
BABÉ PEDIATRIC Atopic Emolijentna krema 200ml
20,73
€
Cijena za j.m.:
20,73 €/kom
Hidratacija i njega kože tijela
BABÉ PEDIATRIC Hidratantno mlijeko za tijelo 500ml
17,55
€
Cijena za j.m.:
17,55 €/kom
Kreme za zaštitu tijela od sunca
BABÉ SUN Super Fluid Color SPF50 50ml
24,83
€
Cijena za j.m.:
496,60 €/l
Atopijski dermatitis
Balzam Akut za njegu vrlo suhe kože sklone atopiji Biovitalis 150ml
17,29
€
Cijena za j.m.:
115,27 €/l
Atopijski dermatitis
Balzam Akut za njegu vrlo suhe kože sklone atopiji Biovitalis 50ml
7,19
€
Cijena za j.m.:
143,80 €/l

