Kozmetika i njega
...
Njega ruku, nogu i stopala
SVR XERIAL 50 EXTREME krema za kurije oči i zadebljalu kožu na stopalima, 50ml
22,60
€
Cijena za j.m.:
452,00 €/l
Njega ruku, nogu i stopala
SVR XERIAL PEEL maska za stopala, 2x20ml
30,61
€
Cijena za j.m.:
30,61 €/kom
Ispadanje kose
Tablete za jačanje kose za muškarce Harkontroll Man Boost 60 tableta
42,86
€
Cijena za j.m.:
0,71 €/kom
Higijena usta i zubiju
Tekućina za ispiranje usne šupljine CURASEPT BIOSMALTO SENSITIVE, 300ml
12,86
€
Cijena za j.m.:
12,86 €/kom
Higijena usta i zubiju
Tekućina za ispiranje usta CURASEPT BIOSMALTO CAE*, 300ml
12,86
€
Cijena za j.m.:
12,86 €/kom
Zdravlje srca i cirkulacija
Terranova Vitamin E 200iu kompleks, 50 kapsula
29,41
€
Cijena za j.m.:
29,41 €/kom
Kožne bolesti i infekcije
Tetravalentna emulzija sinergijskog učinka Kalis 50 ml
32,06
€
Cijena za j.m.:
641,20 €/l
Infekcije rodnice i vanjskog spolovila
Teuta mast za intimnu njegu 50ml
16,21
€
Cijena za j.m.:
16,21 €/kom
Ispadanje kose
Tretman protiv ispadanja kose Pharmaceris Stimuforten 125ml
22,90
€
Cijena za j.m.:
176,15 €/l
Kozmetika za bebe
Trudi Box Limited Edition kombinacija proizvoda za svakodnevnu njegu beba i djece
49,35
€
Cijena za j.m.:
49,35 €/kom
Kozmetika za bebe
Trudi Hidratantna krema s propolisom i nevenom 100ml
13,15
€
Cijena za j.m.:
131,50 €/l
Kozmetika za bebe
Trudi Kremasti gel za ruke i lice s cvjetnim medom 500ml
16,85
€
Cijena za j.m.:
33,70 €/l

