Kozmetika i njega
...
Kreme za zaštitu tijela od sunca
Uriage BARIESUN SPF50+ mist, 200 ml
28,70
€
Cijena za j.m.:
143,50 €/l
Njega nakon sunčanja
Uriage BARIESUN SPF50+ mlijeko u spreju, 200 ml + GRATIS balzam nakon sunčanja, 50 ml
34,90
€
Cijena za j.m.:
34,90 €/kom
Kreme za zaštitu tijela od sunca
Uriage BARIESUN SPF50+ sprej bez mirisa
34,90
€
Cijena za j.m.:
174,50 €/l
Kreme za zaštitu tijela od sunca
Uriage BARIESUN SPF50+ tonirana krema Claire, 50ml
24,70
€
Cijena za j.m.:
494,00 €/l
Kreme za zaštitu tijela od sunca
Uriage BARIESUN tonirana krema SPF50+ Doree, 50ml
24,70
€
Cijena za j.m.:
494,00 €/l
Kreme za zaštitu tijela od sunca
Uriage Bebe BARIESUN dječje mlijeko SPF50+ sprej 200 ml + GRATIS CREME LAVANTE 50 ml
33,03
€
Cijena za j.m.:
132,12 €/l
Čišćenje i njega
Uriage CREME LAVANTE pjenušava emulzija za pranje, 200ml
14,95
€
Cijena za j.m.:
74,75 €/l
Čišćenje i njega
Uriage CREME LAVANTE pjenušava emulzija za pranje, 500ml
26,26
€
Cijena za j.m.:
52,52 €/l
Prhut, svrbež i osjetljivo vlasište
Uriage D.S. HAIR Keratoreducirajući šampon protiv peruti 150 ml
22,80
€
Cijena za j.m.:
152,00 €/l
Normalna kosa
Uriage D.S. HAIR Nježan šampon za uravnoteživanje vlasišta 200 ml
16,64
€
Cijena za j.m.:
83,20 €/l
Hidratacija i njega kože tijela
Uriage EAU THERMALE mlijeko za tijelo, 500 ml
26,64
€
Cijena za j.m.:
53,28 €/l
Čišćenje i njega
Uriage EAU THERMALE krema za područje oko očiju, 15ml
22,26
€
Cijena za j.m.:
22,26 €/kom

