Kožne bolesti i infekcije
...
Njega oko očiju i usana
Balzam za usne s medom SPF30 Farmakol 4,5g
4,49
€
Cijena za j.m.:
4,49 €/kom
Kožne bolesti i infekcije
Beauty Harmony - Hair, Skin & Nails PLUS, 60x900mg
25,06
€
Cijena za j.m.:
25,06 €/kom
Atopijski dermatitis
Bepanthol Derma SOS intenzivna krema, 100 ml
16,20
€
Cijena za j.m.:
16,20 €/kom
Atopijski dermatitis
Bioderma Atoderm intensive umirujući balzam za njegu atopične kože, 500ml
31,05
€
Cijena za j.m.:
62,10 €/l
Kontaktni dermatitis
Bioderma Atoderm Ultra umirujuća krema za njegu izrazito suhe kože, 500ml
27,00
€
Cijena za j.m.:
54,00 €/l
Kontaktni dermatitis
Bioderma Ulje za tuširanje Atoderm Huile de douche REFILL, 1000ml
28,05
€
Cijena za j.m.:
28,05 €/l
Kontaktni dermatitis
Bioderma Ulje za tuširanje Atoderm Huile de douche, 200ml
17,13
€
Cijena za j.m.:
85,65 €/l
Bradavice i kurje oči
Biovitalis tekućina protiv bradavica Medna Rosa PLUS 10ml
12,99
€
Cijena za j.m.:
1.299,00 €/l
Kožne bolesti i infekcije
Biovitalis umirujući stik za nadraženu kožu nakon uboda insekta 6ml
6,09
€
Cijena za j.m.:
609,00 €/l
Kožne bolesti i infekcije
Bogata emulzija za kožu Epta Pso 10 Eptaderm 200ml
26,99
€
Cijena za j.m.:
134,95 €/l
Trudnice
Canesten 3 combi (3 tablete za rodnicu 200 mg + 10 mg/g krema klotrimazol)
12,99
€
Cijena za j.m.:
12,99 €/kom

