Kozmetika i njega
...
Kreme za zaštitu tijela od sunca
Kalis Sun emulzija u spreju SPF30
28,69
€
Cijena za j.m.:
143,45 €/l
Kreme za zaštitu tijela od sunca
Kalis Sun emulzija u spreju SPF50
28,69
€
Cijena za j.m.:
143,45 €/l
Hidratacija i njega kože tijela
Kalis ulje za lice i tijelo Zlato smilja, 150 ml
22,79
€
Cijena za j.m.:
151,93 €/l
Bradavice i kurje oči
Kapi protiv bradavica Medna Rosa Biovitalis 20ml
7,99
€
Cijena za j.m.:
399,50 €/l
Ispadanje kose
Kapsule za jačanje i rast kose Harkontroll boost 60 komada
44,40
€
Cijena za j.m.:
0,74 €/kom
Ispadanje kose
Kapsule za kosu i nokte Harkontroll Original 120 komada
22,18
€
Cijena za j.m.:
0,18 €/kom
Bradavice i kurje oči
Kolodium Forte otopina za bradavice i kurje oči s rosopasom, 10ml
11,31
€
Cijena za j.m.:
11,31 €/kom
Hiperpigmentacije, nepravilnosti i ožiljci
Korektor za posvjetljivanje pigmentacije Bioderma Pigmentbio C-Concentrate 15ml
32,70
€
Cijena za j.m.:
32,70 €/kom
Kožne bolesti i infekcije
Krema gel hidratantni filter za elastičnost kože Kalis 50ml
21,94
€
Cijena za j.m.:
438,80 €/l

