Kozmetika i njega
...
Četke i češljevi za kosu
WetBrush četka za raščešljavanje, Belle
16,53
€
Cijena za j.m.:
16,53 €/kom
Njega kose i vlasišta
Yasenka skinage collagen prestige 500ml, 2+1
74,00
€
Cijena za j.m.:
74,00 €/kom
Njega lica
Yasenka Skinage Collagen Production Intense Krema 50ml
27,00
€
Cijena za j.m.:
27,00 €/kom
Čišćenje i njega
Yasenka skinage collagen tekući dodatak prehrani 500 ml
27,00
€
Cijena za j.m.:
54,00 €/l
Kreme za zaštitu tijela od sunca
Zaštitna krema Alhydran SPF30 59ml
37,46
€
Cijena za j.m.:
37,46 €/kom
Šamponi i regeneratori
Zeotex Azuki maska za kosu i vlasište 250 ml
42,00
€
Cijena za j.m.:
42,00 €/kom
Kozmetika i njega
ZINC POWER TONIK ZA PROČIŠĆAVANJE I NEPRAVILNOSTI, 200 ML
19,83
€
Cijena za j.m.:
19,83 €/kom
Kožne bolesti i infekcije
Zlatni maslac za brže tamnjenje Biovitalis 150ml
15,99
€
Cijena za j.m.:
106,60 €/l
Higijena usta i zubiju
Zubna pasta CURASEPT BIOSMALTO CAE* , 75ml
12,86
€
Cijena za j.m.:
12,86 €/kom
Kreme za zaštitu tijela od sunca
Čarobni maslac za brže tamnjenje SPF15 Biovitalis 150ml
17,99
€
Cijena za j.m.:
119,93 €/l

