Kožne bolesti i infekcije
...
Atopijski dermatitis
Mustela Stelatopia Gel za tuširanje suhe i atopijske kože, 500ml
23,46
€
Cijena za j.m.:
23,46 €/kom
Kožne bolesti i infekcije
NailDoc Rapid olovka protiv gljivica 4ml
20,01
€
Cijena za j.m.:
20,01 €/kom
Gljivične infekcije
Nailner 2 u 1 lak protiv gljivičnih infekcija noktiju 5ml
23,04
€
Cijena za j.m.:
23,04 €/kom
Gljivične infekcije
Nailner® 2 u 1 olovka protiv gljivičnih infekcija noktiju 4ml
23,04
€
Cijena za j.m.:
23,04 €/kom
Atopijski dermatitis
Neocide gel za pranje kože sklone aknama i atopijskom dermatitisu, 500 ml
19,58
€
Cijena za j.m.:
19,58 €/kom
Noćna njega lica
Noćna krema (emulzija vode u ulju) Eva Notte 50ml
30,38
€
Cijena za j.m.:
607,60 €/l
Rane i opekline
Obloga za cijeljenje rana Vivamel 10x10 10 komada
141,65
€
Cijena za j.m.:
141,65 €/kom
Celulit i strije
oleoTHERAPY Arganovo ulje hladno tiješteno, 100ml
24,84
€
Cijena za j.m.:
248,40 €/l
Kožne bolesti i infekcije
Olival mrkva pekmez za ubrzano tamnjenje, 100ml
10,69
€
Cijena za j.m.:
10,69 €/kom
Kreme za zaštitu tijela od sunca
Olival Sun mineral KIDS krema SPF50, 50 ml
13,64
€
Cijena za j.m.:
272,80 €/l

