Kožne bolesti i infekcije
...
Kožne bolesti i infekcije
Puressentiel Anti-sting umirujuća dječja krema protiv uboda,30ml
11,33
€
Cijena za j.m.:
11,33 €/kom
Kožne bolesti i infekcije
Puressentiel Sprej protiv komaraca i insekata 200ml
30,00
€
Cijena za j.m.:
30,00 €/kom
Kožne bolesti i infekcije
Puressentiel Sprej protiv komaraca i insekata Anti-sting, 75ml
14,85
€
Cijena za j.m.:
185,63 €/l
Kožne bolesti i infekcije
Regenerativna emulzija za lice za muškarce Everlast 50ml
25,21
€
Cijena za j.m.:
504,20 €/l
Kožne bolesti i infekcije
Rilastil Xerolact 30% koncentrirana krema, 40 ml
19,08
€
Cijena za j.m.:
190,80 €/l
Atopijski dermatitis
Sajm derm mast za svakodnevnu njegu svih tipova kože 150ml
22,39
€
Cijena za j.m.:
149,27 €/l
Atopijski dermatitis
SEBAMED Feminine gel za intimno pranje pH 3,8, 200ml
10,14
€
Cijena za j.m.:
50,70 €/l
Čišćenje i njega
SEBAMED Gel za pranje lica i tijela s maslinovim uljem, 200ml
10,14
€
Cijena za j.m.:
50,70 €/l
Atopijski dermatitis
SEBAMED Obnavljajuća krema za stopala 10% uree, 100ml
8,54
€
Cijena za j.m.:
85,40 €/l
Čišćenje i njega
SEBAMED Sindet za pranje s maslinovim uljem, 150g
3,81
€
Cijena za j.m.:
25,40 €/kg

