Kožne bolesti i infekcije
...
Kontaktni dermatitis
Sprej za kožu protiv svrbeži Atoderm SOS Bioderma, 200ml
25,95
€
Cijena za j.m.:
129,75 €/l
Priprema kože za sunčanje
Sunlove Skin+ antioksidans Almagea 30 kapsula
23,98
€
Cijena za j.m.:
0,80 €/kom
Čišćenje i njega
SVR SENSIFINE AR bogata krema za kožu sklonu crvenilu, 40 ml
30,33
€
Cijena za j.m.:
30,33 €/kom
Čišćenje i njega
SVR SENSIFINE AR SPF50+ krema za kožu sklonu crvenilu, 40 ml
30,33
€
Cijena za j.m.:
30,33 €/kom
Čišćenje i njega
SVR TOPIALYSE KREMA za njegu suhe i osjetljive kože, 200 ml
20,21
€
Cijena za j.m.:
101,05 €/l
Čišćenje i njega
SVR TOPIALYSE KREMA za njegu suhe i osjetljive kože, 400ml
29,20
€
Cijena za j.m.:
73,00 €/l
Atopijski dermatitis
SVR TOPIALYSE ulje za pranje atopične kože, 1000 ml
37,64
€
Cijena za j.m.:
37,64 €/kom
Čišćenje i njega
SVR TOPIALYSE ulje za pranje atopične kože, 200 ml
16,16
€
Cijena za j.m.:
16,16 €/kom
Atopijski dermatitis
SVR TOPIALYSE ulje za pranje atopične kože, 400ml
24,70
€
Cijena za j.m.:
24,70 €/kom
Atopijski dermatitis
SVR TOPIALYSE zaštitni balzam+ za njegu atopične kože, 200 ml
23,58
€
Cijena za j.m.:
23,58 €/kom

