Kožne bolesti i infekcije
...
Atopijski dermatitis
SVR TOPIALYSE zaštitni balzam+ za njegu atopične kože, 400 ml
33,36
€
Cijena za j.m.:
33,36 €/kom
Umor i iscrpljenost
Terranova Vitamini B-kompleks s Vitaminom C 50 kapsula
23,01
€
Cijena za j.m.:
0,46 €/kom
Kožne bolesti i infekcije
Tetravalentna emulzija sinergijskog učinka Kalis 50 ml
32,06
€
Cijena za j.m.:
641,20 €/l
Menstruacija i PMS
Ulje noćurka Forte 1300mg Natural Wealth 30 kapsula
17,60
€
Cijena za j.m.:
0,59 €/kom
Rane i opekline
Ulje za liječenje iritacije kože i crvenila Kantarion Suban 60 ml
9,63
€
Cijena za j.m.:
160,50 €/l
Njega nakon sunčanja
Umirujuća emulzija poslije sunčanja Kalis, 150ml
21,94
€
Cijena za j.m.:
146,27 €/l
Osjetljiva, suha i dehidrirana koža
Umirujuća gel krema za osjetljivu kožu Biovitalis 50ml
17,99
€
Cijena za j.m.:
359,80 €/l
Atopijski dermatitis
Umirujući balzam za njegu atopične kože Bioderma Atoderm 75ml
16,10
€
Cijena za j.m.:
201,25 €/l
Čišćenje i njega
Uriage AGE ABSOLU ružičasta krema za zrelu kožu, 50ml
58,23
€
Cijena za j.m.:
58,23 €/kom
Čišćenje i njega
Uriage AGE LIFT intenzivan učvršćujući zaglađujući serum,30 ml
55,78
€
Cijena za j.m.:
55,78 €/kom
Čišćenje i njega
Uriage AGE LIFT revitalizirajuća zaglađujuća noćna krema
53,90
€
Cijena za j.m.:
53,90 €/kom
Čišćenje i njega
Uriage AGE LIFT učvršćujuća zaglađujuća dnevna krema, 40ml
53,90
€
Cijena za j.m.:
53,90 €/kom

