Kožne bolesti i infekcije
...
Čišćenje i njega
Uriage AGE LIFT zaglađujuća krema za područje oko očiju
46,20
€
Cijena za j.m.:
46,20 €/kom
Kontaktni dermatitis
Uriage Bariederm zaštitna krema za lice i tijelo 75 ml
27,96
€
Cijena za j.m.:
349,50 €/l
Kontaktni dermatitis
Uriage Bariederm- cica balzam za usne 15 ml
16,08
€
Cijena za j.m.:
16,08 €/kom
Kontaktni dermatitis
Uriage Bariederm-cica dermatološko ulje 100 ml
22,26
€
Cijena za j.m.:
222,60 €/l
Atopijski dermatitis
URIAGE BARIESUN SPF30 hidratantna krema, 50 ml
23,60
€
Cijena za j.m.:
472,00 €/l
Čišćenje i njega
Uriage CREME LAVANTE pjenušava emulzija za pranje, 200ml
14,95
€
Cijena za j.m.:
74,75 €/l
Čišćenje i njega
Uriage CREME LAVANTE pjenušava emulzija za pranje, 500ml
26,26
€
Cijena za j.m.:
52,52 €/l
Čišćenje i njega
URIAGE Ekstra-bogati dermatološki gel za tuširanje, 500 ml
25,29
€
Cijena za j.m.:
50,58 €/l
Atopijski dermatitis
Uriage PALPEBRAL by TOPIALYSE krema za njegu atopične kože kapaka, 15ml
23,79
€
Cijena za j.m.:
23,79 €/kom

