Kožne bolesti i infekcije
...
Dnevna njega lica
Vichy Liftactiv Supreme intenzivna dnevna krema protiv bora i za učvršćivanje kože SPF30 50ml
41,00
€
Cijena za j.m.:
820,00 €/l
Kožne bolesti i infekcije
Vichy LIFTACTIV SUPREME Vitamin C Serum za blistavost kože s 16 % čistog vitamina , 20 ml
47,00
€
Cijena za j.m.:
47,00 €/kom
Čišćenje i njega
Vichy Mineral 89 Booster za snažniju i puniju kožu, 50ml
27,45
€
Cijena za j.m.:
549,00 €/l
Čišćenje i njega
Vlažne maramice za skidanje šminke s hijaluronom Holyplant 25komada
3,25
€
Cijena za j.m.:
0,13 €/kom
Bradavice i kurje oči
Wartner univerzalni sprej za bradavice 50ml
22,16
€
Cijena za j.m.:
443,20 €/l
Čišćenje i njega
Yasenka skinage collagen tekući dodatak prehrani 500 ml
27,00
€
Cijena za j.m.:
54,00 €/l

