Kožne bolesti i infekcije
...
Prva njega za bebu
Uriage Prva mineralna krema Uriage SPF50+, 50ml
23,55
€
Cijena za j.m.:
471,00 €/l
Čišćenje i njega
Uriage ROSELIANE krema za kožu sklonu crvenilu SPF30, 40ml
31,48
€
Cijena za j.m.:
31,48 €/kom
Atopijski dermatitis
URIAGE Termalna micelarna voda za čišćenje osjetljive kože sklone crvenilu, 100 ml
11,43
€
Cijena za j.m.:
11,43 €/kom
Atopijski dermatitis
URIAGE Termalna micelarna voda za čišćenje osjetljive kože sklone crvenilu, 500 ml
24,98
€
Cijena za j.m.:
49,96 €/l
Kožne alergije
Uriage Xemose Prvo umirujuće ulje za kupanje i tuširanje, 200ml
23,68
€
Cijena za j.m.:
23,68 €/kom
Čišćenje i njega
Uriage Xemose ulje za kupanje i tuširanje, 500 ml
26,50
€
Cijena za j.m.:
53,00 €/l
Kožne bolesti i infekcije
Vichy Aqualia Thermal bogata krema za hidrataciju kože 50ml
29,86
€
Cijena za j.m.:
597,20 €/l
Anti-age njega
Vichy Capital Soleil krema za zaštitu od sunca s anti-age efektom SPF50 50ml
24,96
€
Cijena za j.m.:
499,20 €/l
Kožne bolesti i infekcije
Vichy Capital Soleil mlijeko za tijelo SPF30 obiteljsko pakiranje 300ml
32,21
€
Cijena za j.m.:
107,37 €/l

