Kozmetika i njega
...
Zaštita od sunca
Nuxe Sun Zlatno Ulje za zaštitu od sunca SPF30, 150ml
46,30
€
Cijena za j.m.:
308,67 €/l
Anti-age njega
Nuxe Super Serum[10] Univerzalni anti-age koncentrat, 30ml
81,10
€
Cijena za j.m.:
81,10 €/kom
Čišćenje lica
Nuxe Very Rose Osvježavajuća pjena za čišćenje lica, 150ml
19,10
€
Cijena za j.m.:
127,33 €/l
Čišćenje lica
Nuxe Very Rose Umirujući gel za čišćenje lica, 150ml
19,10
€
Cijena za j.m.:
127,33 €/l
Dnevna njega lica
Nuxuriance Ultra Anti-Age Krema Protiv Tamnih Mrlja Sa Spf 30, 50 ml
69,19
€
Cijena za j.m.:
69,19 €/kom
Njega ruku, nogu i stopala
Obnavljajući balzam za pete i stopala Biovitalis 75ml
8,29
€
Cijena za j.m.:
103,63 €/l
Reuma i osteoporoza
Oleo Therapy Karite maslac hladno tješteni, 100g
6,21
€
Cijena za j.m.:
62,10 €/kg
Celulit i strije
oleoTHERAPY Arganovo ulje hladno tiješteno, 100ml
24,84
€
Cijena za j.m.:
248,40 €/l
Celulit i strije
oleoTHERAPY ulje kokosa, hladno tiješteno organsko, 100 g
6,25
€
Cijena za j.m.:
62,50 €/kg

